Motorsportok

Hivatalos: Webber aláírt a Porschével, távozik a Forma-1-ből

Nyomtatás

Mark Webber az év végén távozik a Forma-1-ből, miután visszatér a hosszú távú versenyzéshez a Porsche színeiben. Az ausztrál versenyző aláírt a a német gyártóval, és természetesen Le Mansban is indul.

Módosítás dátuma: 2013. június 27. csütörtök, 15:36

Kubica és a silány WRC: azt hittem, itt a profizmus jellemző, de nem így van

Nyomtatás

Robert Kubica második WRC-2-es győzelmét szerezte meg múlt héten Olaszországban, de vegyes érzelmekkel távozott. A lengyel versenyzőt dühíti, hogy ilyen kis időkülönbséggel engedik el a pilótákat, ami életveszélyes helyzeteket teremt.

Ismét az Audi nyert Le Mans-ban

Nyomtatás

Az Audi 12. alkalommal nyert Le Mansban, míg Tom Kristensen kilencedjére állhatott fel a dobogó csúcsára. Az R18 e-tron quattro versenyautó egy körrel ért be a Toyota gépe előtt A 2-es számú Audi versenyzői vegyes érzelmekkel nyilatkoztak a győzelem után.

Egy ritka pillanat: közös képeken a Toyota GT-autói

Nyomtatás

A Toyota Motorsport GmbH gondolt egyet, és közös randevúra invitálta a TS010-et, a TS020-at, és az idei 24 órás viadalon is induló TS030 Hybridet. A fotózásnak a kölni központ adott otthont.

Mindkét magyar kamionversenyző Eb pontot szerzett Navarrában

Nyomtatás

Hétvégén Spanyolországba, Navarrába látogatott a Kamion Európa-bajnokság mezőnye. Az OXXO Energy Truck Race Team két magyar pilótája nagyon várta a versenyt, Kiss Norbi a dobogóra szeretett volna ismét felállni, Major Benedek pedig a pontszerzésben bízott.